tel. (71) 33 23 600, e-mail: profis@profis.com.pl

Grudzień 2009
Certyfikacja systemu PROFIS Poligrafia w firmie Comarch S.A.

Firma PROFIS Business Software podpisała z firmą Comarch S.A. umowę będącą zwieńczeniem procesu certyfikacji oprogramowania PROFIS Poligrafia. Porozumienie dotyczy możliwości oznaczania systemu PROFIS Poligrafia znakiem graficznym "Działa z Comarch OPT!MA" i jest podstawą do pogłębienia współpracy w zakresie promowania zintegrowanych aplikacji.

System PROFIS Poligrafia od początku swojego istnienia był zintegrowany z Comarch OPT!MA, albowiem założeniem jego twórców było dostarczenie odbiorcom z branży poligraficznej kompleksowego rozwiązania do zarządzania całością przedsiębiorstwa. Moduły produktu informatycznego firmy PROFIS dedykowane branży poligraficznej są komplementarne w stosunku do elementów składowych systemu Comarch OPT!MA, dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom. Dzięki pełnej integracji tych aplikacji, użytkownicy otrzymują elastyczne, konfigurowalne narzędzie obsługujące zarówno specyficzne dla poligrafii jak i pomocnicze procesy biznesowe zachodzące w drukarniach, wydawnictwach czy agencjach reklamowych.

Decyzja inicjująca certyfikację produktu była podyktowana troską o przejrzysty przekaz kierowany do naszych potencjalnych klientów – mówi Adrian Steciuk, współwłaściciel firmy PROFIS. - Chcieliśmy, aby informacje na temat integracji systemów PROFIS Poligrafia i Comarch OPT!MA były w pełni czytelne i wiarygodne dla każdego zainteresowanego odbiorcy. Nasz produkt spełnia wszystkie wymagania stawiane przez Comarch zintegrowanym aplikacjom i z satysfakcją przyjęliśmy pozytywne zakończenie certyfikacji przeprowadzonej przez naszego Partnera.

W ramach współpracy firma Comarch udostępniła na swojej stronie internetowej informacje o zintegrowanym systemie PROFIS Poligrafia, a firma PROFIS przygotowała specjalną ofertę dla Partnerów Comarch w zakresie sprzedaży oprogramowania dla poligrafii.

Listopad 2009
Promocyjna cena COMARCH OPT!MA

Tylko do końca roku możesz nabyć bogaty funkcjonalnie i w pełni zintegrowany program w promocyjnej cenie. Każdy nowy Klient, przy zakupie programu Comarch OPT!MA upoważniony jest do 15% rabatu na całość instalacji. Promocja obejmuje wszystkie moduły programu, w tym również moduły w wersji dla Biur Rachunkowych.

Sierpień 2009
Nowy, internetowy moduł PROFIS Poligrafia!

A jeśli klient drukarni chciałby sprawdzić przez Internet stan swojego zamówienia? W drukarniach, które korzystają z oprogramowania PROFIS Poligrafia, jest to możliwe. Od sierpnia dostępny jest już moduł internetowy PROFIS Poligrafia - Panel Informacyjny dla Klientów Drukarni.

Moduł ten umożliwia klientom drukarni śledzenie stanu swoich zamówień przez Internet.

Lipiec 2009
PROFIS Poligrafia - premiera nowej wersji systemu

Dnia 29 lipca 2009 r. w siedzibie firmy PROFIS Business Software we Wrocławiu odbędzie się oficjalna prezentacja nowej wersji systemu PROFIS Poligrafia 9.7. System składający się dotychczas z modułów Kalkulacje, Zarządzanie Produkcją i Stanowisko Produkcyjne został wzbogacony o kolejny moduł ułatwiający współpracę z klientem firmy poligraficznej. Zastosowanie modułu podnosi jakość i efektywność obsługi klienta odciążając jednocześnie pracowników.

W nowej wersji wzbogacona została również funkcjonalność dotychczas stosowanych modułów. Wkrótce będą się mogli Państwo zapoznać ze szczegółami - zapraszamy do uczestnictwa w prezentacji.

Osoby zainteresowane udziałem w prezentacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (0-71) 33 23 600 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: poligrafia@profis.com.pl

Kwiecień 2009
Rekordowa frekwencja na stoisku firmy PROFIS podczas targów POLIGRAFIA 2009

Podczas tegorocznej edycji targów POLIGRAFIA 2009 w Poznaniu firma PROFIS Business Software przedstawiła najnowszą wersję systemu PROFIS Poligrafia 9.4 zintegrowanego z CDN OPT!MA. Możliwości oferowanego narzędzia informatycznego do zarządzania firmą poligraficzną były przedstawiane na firmowym stoisku przez projektanta systemu Adriana Steciuka. W związku z dużym zainteresowaniem odwiedzających, zwiększono ilość przeprowadzonych prezentacji sytemu z planowanych czterech, do kilkunastu w ciągu dnia targowego.

Frekwencja na naszym stoisku podczas pierwszych dwóch dni targowych była dla nas bardzo satysfakcjonująca i z zadowoleniem oceniliśmy nasz udział w tym wydarzeniu. Byliśmy zatem ogromnie zaskoczeni, gdy trzeciego dnia targów ilość gości i przeprowadzonych prezentacji systemu przekroczyła znacznie średnią z dni poprzednich - relacjonuje Adrian Steciuk.

Znaczny wzrost zainteresowania zagadnieniem informatyzacji branży poligraficznej potwierdziły kontakty z potencjalnymi klientami na stoisku firmy, jak i uczestnictwo odwiedzających w prezentacji "Kalkulacje na start!" przedstawionej przez Patrycję Sitkowską w ramach towarzyszącej targom Akademii Poligraficznej.

Targi uważam za bardzo udane - podsumowuje POLIGRAFIĘ 2009 Adrian Steciuk. Nawiązaliśmy szereg wartościowych kontaktów. Najbardziej cieszy nas fakt, że produkt był bardzo dobrze oceniany przez potencjalnych klientów. Pozytywne opinie wynikały przede wszystkim z dobrego dopasowania systemu do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw poligraficznych. Potwierdziły się wcześniej dokonane spostrzeżenia, że jedną z mocnych stron systemu PROFIS Poligrafia jest funkcjonalnie zaprojektowany moduł do kalkulacji, który w sposób efektywny odciąża drukarza podczas wykonywania licznych w codziennej praktyce kalkulacji. Nasz rozbudowany system był oceniany jako przejrzysty i wygodny w użytkowaniu.

Firma PROFIS Business Software docenia wagę kontaktów z użytkownikami. Wszelkie sugestie i zapytania ze strony gości odwiedzających stoisko targowe, z pewnością przyczynią się do rozwoju produktu PROFIS Poligrafia.

Kwiecień 2009
Targi POLIGRAFIA 2009 - zapraszamy na nasze stoisko

W dniach 21-24.04.2009 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych POLIGRAFIA 2009 - największe wydarzenie wystawiennicze dla przemysłu poligraficznego w Polsce.

Na tegorocznych targach Poligrafia 2009 firma PROFIS Business Software przedstawi najnowszą wersję systemu PROFIS Poligrafia 9.1

W dniach 21-24.04.2009 odbywać się będą prezentacje możliwości zastosowania systemu w praktyce biznesowej.

Zapraszamy na nasze stoisko: 16A w pawilonie nr 5.

Więcej o targach...

Marzec 2009
Cykliczne spotkania branżowe

Kolejne spotkanie branżowe dotyczące systemu PROFIS Poligrafia oraz zagadnień związanych z informatyzacją firm poligraficznych planowane jest na 22.04.2009.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o kontakt:
e-mail: poligrafia@profis.com.pl lub tel. 071 33 23 600.

Archiwum 2009