tel. (71) 33 23 600, e-mail: profis@profis.com.pl

Klienci Sap/ABAP outsorsing

Getin Leasing SA Wrocław
stała współpraca od lipca 2003 do chwili obecnej
GETIN Leasing S.A. wchodzi w skład GETIN Holding, która w marcu 2008 roku dołączyła do WIG 20 - grona największych firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

"Z całą pewnością mogę zarekomendować pracowników firmy PROFIS BUSINESS SOFTWARE s.c. jako profesjonalny zespół w obszarze projektowania systemów i programowania. - stwierdził Dariusz Gierczak, Wiceprezes Zarządu GETIN Leasing S.A. - Szczególnie cenię duże zaangażowanie objawiające się dbałością o nasze potrzeby, otwartością na nasze pomysły, precyzją w wykonaniu oraz terminowością."

Strauss Cafe Service (dawniej Elite Coffee Services) rozpoczęła działalność w 1995 roku i specjalizuje się w obsłudze rynku konsumpcji "poza domem". W segmencie HoReCa (rynek gastronomiczny), firma zajmuje pozycję lidera, a na rynku miejsc pracy i biur jest jednym z czołowych dostawców kawy i urządzeń do jej parzenia.

Adrian Steciuk wykonywał prace jako podwykonawca BCC Sp z o.o.

Rafineria Trzebinia S.A. jest jedną z kluczowych spółek Grupy ORLEN. Od ponad 100 lat rozwija się i inwestuje w nowoczesne technologie umacniając tym samym swoją pozycję największego i najnowocześniejszego przedsiębiorstwa w Małopolsce.

Mariusz Zalewski wykonywał prace jako podwykonawca BCC Sp z o.o.

KGHM to dziewiąty producent miedzi i drugi srebra na świecie. Spółka zatrudnia 18,5 tys. pracowników. Grupa Kapitałowa to ponad 28 tys. osób. KGHM to jeden z największych polskich eksporterów, największy pracodawca na Dolnym Śląsku, znacząca spółka WIG20.

Mariusz Zalewski wykonywał prace jako podwykonawca BCC Sp z o.o.

Sitech Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży siedzisk samochodowych w koncernie Volkswagena. Spółka powstała w 1998 roku w Polkowicach. Polkowicki zakład produkuje siedziska do wybranych modeli samochodów takich marek jak: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche.

Mariusz Zalewski wykonywał prace jako podwykonawca BCC Sp z o.o.